top of page

GENEL BAKIŞ

Bu web sitesi/uygulama Kıratlı Çelik Kasa ekibi tarafından işletilmektedir. Web sitesi/uygulama boyunca, "biz", "bize" ve "bizim" terimleri Kıratlı Çelik Kasa ekibini ifade eder. Kıratlı Çelik Kasa, bu web sitesini/uygulamayı, bu siteden sağlanan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler dahil olmak üzere, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla siz kullanıcıya sunar.

Sitemizi ziyaret ederek ve/veya bizden bir şey satın alarak, "Hizmet "imize katılmış ve burada atıfta bulunulan ve/veya köprü yoluyla ulaşılabilen ek şartlar, koşullar ve politikalar da dahil olmak üzere aşağıdaki şartlar ve koşullara (" HÜKÜM VE KOŞULLAR ", "Şartlar") tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu HÜKÜM VE KOŞULLAR, tarayıcılar, satıcılar, müşteriler, tüccarlar ve/veya içeriğe katkıda bulunan kullanıcılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

 Lütfen web sitemize/uygulamamıza erişmeden veya kullanmadan önce bu HÜKÜM VE KOŞULLARI dikkatlice okuyunuz. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu HÜKÜM VE KOŞULLAR ile bağlı olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine/uygulamaya erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu HÜKÜM VE KOŞULLAR bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu HÜKÜM VE KOŞULLAR ile sınırlıdır.​

Mevcut mağazaya eklenen her türlü yeni özellik veya araç da HÜKÜM VE ŞARTLAR'a tabi olacaktır. HÜKÜM VE KOŞULLAR'ın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Web sitemizde/uygulamamızda güncellemeler ve/veya değişiklikler yayınlayarak bu HÜKÜM VE ŞARTLAR'ın herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya yerine yenisini koyma hakkımız saklıdır. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitesini/uygulamayı kullanmaya veya bunlara erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

BÖLÜM 1 - ONLINE MAĞAZA ŞARTLARI

Bu HÜKÜM VE KOŞULLARI kabul ederek, ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız veya Hizmeti kullanırken yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal edemezsiniz.

Herhangi bir solucan veya virüs ya da yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz.

Şartlardan herhangi birinin ihlali veya ihlal edilmesi, Hizmetlerinizin derhal feshedilmesiyle sonuçlanacaktır.

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR

 

Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi birine hizmet vermeyi reddetme hakkımızı saklı tutarız.

İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmeden aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimleri ve (b) bağlantı ağlarının veya cihazlarının teknik gereksinimlerine uymak ve uyum sağlamak için değişiklikleri içerebileceğini anlıyorsunuz. Kredi kartı bilgileri ağlar üzerinden aktarım sırasında her zaman şifrelenir.

Tarafımızın açık yazılı izni olmaksızın Hizmetin herhangi bir bölümünü, Hizmetin kullanımını veya Hizmete ya da hizmetin sağlandığı web sitesindeki/uygulamadaki herhangi bir kişiye erişimi çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz.

Bu sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla dahil edilmiştir ve bu Koşulları sınırlamaz veya başka bir şekilde etkilemez.

 

BÖLÜM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, TAMLIĞI VE ZAMANINDALIĞI

 

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmamasından sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyaller yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha güncel bilgi kaynaklarına başvurmadan karar vermek için tek dayanak olarak kullanılmamalı veya güvenilmemelidir. Bu sitedeki materyallere güvenmenin riski size aittir.

Bu site bazı tarihi bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler, zorunlu olarak, güncel değildir ve sadece referans için sağlanmıştır. Bu sitenin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul etmektesiniz.

 

BÖLÜM 4 - HİZMET VE FİYATLARDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

 

Ürünlerimizin fiyatları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya durdurma hakkımızı saklı tutarız.

Hizmette herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, askıya alma veya durdurma nedeniyle size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

 

BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER (varsa)

 

Bazı ürünler veya hizmetler yalnızca web sitesi/uygulama aracılığıyla çevrimiçi olarak sunulabilir. Bu ürün veya hizmetler sınırlı sayıda olabilir ve yalnızca İade Politikamıza göre iade veya değişime tabidir.

Mağazada görünen ürünlerimizin renklerini ve görüntülerini mümkün olduğunca doğru göstermek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir rengi doğru göstereceğini garanti edemeyiz.

Ürünlerimizin veya Hizmetlerimizin satışını herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı alanına sınırlama hakkını saklı tutarız, ancak buna mecbur değiliz. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunduğumuz herhangi bir ürün veya hizmetin miktarını sınırlama hakkımızı saklı tutarız. Tüm ürün açıklamaları veya ürün fiyatları, tamamen bizim takdirimize bağlı olarak, önceden haber verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü istediğimiz zaman durdurma hakkımızı saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet teklifi, yasaklandığı yerlerde geçersizdir.

Satın aldığınız veya elde ettiğiniz herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

 

BÖLÜM 6 - FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

 

Bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya sevkiyat adresini kullanan siparişler tarafından veya bu hesaplar altında verilen siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya siparişi iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği sırada sağlanan e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz. Kendi kararımıza göre bayiler, satıcılar veya distribütörler tarafından verildiği anlaşılan siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkımızı saklı tutarız.

 

Mağazamızda yapılan tüm alışverişler için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgileri sağlamayı kabul edersiniz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebilmemiz için e-posta adresiniz ve kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleri dahil olmak üzere hesabınızı ve diğer bilgilerinizi derhal güncellemeyi kabul edersiniz.

 

Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamızı inceleyin.

 

BÖLÜM 7 - İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR

 

Size, üzerinde herhangi bir kontrolümüz ya da girdimiz olmayan üçüncü taraf araçlara erişim sağlayabiliriz.

Bu tür araçlara erişimi herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmaksızın "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu şekilde" sağladığımızı kabul ve beyan edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarını kullanmanızdan kaynaklanan veya bununla ilgili hiçbir yükümlülüğümüz olmayacaktır.

Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçların tarafınızca kullanımı tamamen kendi risk ve takdirinize bağlıdır ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcı(lar) tarafından sağlanan araçların koşullarını bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmalısınız.

Ayrıca, gelecekte, web sitesi/uygulama aracılığıyla yeni hizmetler ve/veya özellikler sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların piyasaya sürülmesi dahil). Bu tür yeni özellikler ve/veya hizmetler de bu HÜKÜM VE KOŞULLAR tabi olacaktır.

 

BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI

 

Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürün ve hizmetler üçüncü tarafların materyallerini içerebilir.

Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bize bağlı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve üçüncü taraf materyalleri veya web siteleri veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir garanti vermiyoruz ve herhangi bir yükümlülüğümüz veya sorumluluğumuz olmayacaktır.

Malların, hizmetlerin, kaynakların, içeriğin veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılmasıyla ilgili herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafların politika ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünlerle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yöneltilmelidir.

 

BÖLÜM 9 - KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİMLER VE DİĞER BAŞVURULAR

 

İsteğimiz üzerine belirli özel gönderimler (örneğin yarışma girişleri) gönderirseniz veya bizden bir talep olmaksızın çevrimiçi, e-posta, posta yoluyla veya başka bir şekilde yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyaller gönderirseniz (toplu olarak 'yorumlar'), bize ilettiğiniz yorumları herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğimiz zaman düzenleyebileceğimizi, kopyalayabileceğimizi, yayınlayabileceğimizi, dağıtabileceğimizi, tercüme edebileceğimizi ve herhangi bir ortamda başka bir şekilde kullanabileceğimizi kabul edersiniz.

(1) herhangi bir yorumu gizli tutma;

(2) herhangi bir yorum için tazminat ödeme; veya

(3) herhangi bir yoruma yanıt verme yükümlülüğümüz yoktur ve olmayacaktır.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak yasadışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, karalayıcı, pornografik, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olduğunu veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu HÜKÜM VE KOŞULLAR ihlal ettiğini belirlediğimiz içeriği izleyebilir, düzenleyebilir veya kaldırabiliriz, ancak böyle bir yükümlülüğümüz yoktur.

Yorumlarınızın telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın hakkını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca, yorumlarınızın iftira niteliğinde veya başka bir şekilde yasa dışı, küfürlü veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin / uygulamanın çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka bir kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul edersiniz. Sahte bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başka biri gibi davranamaz veya herhangi bir yorumun kaynağı konusunda bizi veya üçüncü tarafları yanıltamazsınız. Yaptığınız tüm yorumlardan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın gönderdiği yorumlar için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve hiçbir yükümlülük üstlenmiyoruz.

 

BÖLÜM 10 - KİŞİSEL BİLGİLER

 

Mağaza aracılığıyla kişisel bilgilerinizi göndermeniz Gizlilik Politikamıza tabidir.

 

BÖLÜM 11 - HATALAR, YANLIŞLIKLAR VE EKSİKLİKLER

 

Sitemizde veya Hizmette zaman zaman ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, nakliye süreleri ve bulunabilirlik ile ilgili yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmali düzeltme ve Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki/uygulamadaki herhangi bir bilginin yanlış olması durumunda önceden bildirimde bulunmaksızın (siparişinizi verdikten sonra da dahil olmak üzere) herhangi bir zamanda bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutarız.

Yasaların gerektirdiği durumlar haricinde, fiyatlandırma bilgileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki/uygulamadaki bilgileri güncelleme, değiştirme veya açıklama yükümlülüğümüz yoktur. Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde/uygulamada belirtilen hiçbir güncelleme veya yenileme tarihi, Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki/uygulamadaki tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncellendiğini göstermek için alınmamalıdır.

 

BÖLÜM 12 - YASAKLANMIŞ KULLANIMLAR

 

HÜKÜM VE KOŞULLAR'da belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini kullanmanız yasaktır:

(a) herhangi bir yasadışı amaç için;

(b) başkalarını herhangi bir yasadışı eylemde bulunmaya veya bu eylemlere katılmaya teşvik etmek için;

(c) herhangi bir uluslararası veya Birleşik Krallık yönetmeliğini, kuralını, yasasını veya yerel düzenlemesini ihlal etmek için;

(d) fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya çiğnemek için;

(e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engellilik temelinde taciz etmek, istismar etmek, hakaret etmek, zarar vermek, karalamak, iftira atmak, aşağılamak, korkutmak veya ayrımcılık yapmak;

(f) yanlış veya yanıltıcı bilgi göndermek;

(g) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin/uygulamanın, diğer web sitelerinin veya İnternetin işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılacak veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer kötü amaçlı kodları yüklemek veya iletmek;

(h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek;

(i) spam, phish, pharm, pretext, spider, crawl veya scrape yapmak;

(j) herhangi bir müstehcen veya ahlak dışı amaç için; veya

(k) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin/uygulamanın, diğer web sitelerinin veya İnternetin güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunları atlatmak. Yasaklanan kullanımlardan herhangi birini ihlal ettiğiniz için Hizmeti veya ilgili herhangi bir web sitesini/uygulamayı kullanımınızı sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.

 

BÖLÜM 13 - GARANTİLERİN REDDİ; SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

 

Hizmetimizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti, beyan veya taahhüt etmiyoruz.

Hizmetin kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz.

Size bildirimde bulunmaksızın zaman zaman hizmeti belirsiz süreler için kaldırabileceğimizi veya herhangi bir zamanda hizmeti iptal edebileceğimizi kabul edersiniz.

Hizmeti kullanmanızın veya kullanamamanızın riskinin tamamen size ait olduğunu açıkça kabul edersiniz. Hizmet ve hizmet aracılığıyla size sunulan tüm ürün ve hizmetler (tarafımızdan açıkça belirtilmediği sürece), satılabilirlik, satılabilir kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, mülkiyet ve ihlal etmeme gibi tüm zımni garantiler veya koşullar da dahil olmak üzere, açık veya zımni herhangi bir beyan, garanti veya koşul olmaksızın kullanımınız için 'olduğu gibi' ve 'mevcut olduğu şekilde' sağlanmaktadır.

Hiçbir durumda biz, yöneticilerimiz, memurlarımız, çalışanlarımız, iştiraklerimiz, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz herhangi bir yaralanma, kayıp, hak talebi veya kar kaybı, gelir kaybı, tasarruf kaybı, veri kaybı, değiştirme maliyetleri veya sözleşmeye, haksız fiile (ihmal dahil) dayalı benzer zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere doğrudan, dolaylı, arızi, cezai, özel veya sonuç olarak ortaya çıkan herhangi bir zarardan sorumlu olmayacağız, herhangi̇ bi̇r hi̇zmeti̇ veya hi̇zmet kullanilarak tedari̇k edi̇len herhangi̇ bi̇r ürünü kullaniminizdan veya herhangi̇ bi̇r i̇çeri̇kteki̇ hatalar veya eksi̇kli̇kler veya hi̇zmeti̇n veya hi̇zmet araciliğiyla yayinlanan, i̇leti̇len veya başka bi̇r şeki̇lde sunulan herhangi̇ bi̇r i̇çeri̇ği̇n (veya ürünün) kullanimi sonucunda ortaya çikan her türlü kayip veya hasar dahi̇l ancak bunlarla sinirli olmamak üzere hi̇zmeti̇ veya herhangi̇ bi̇r ürünü kullaniminizla herhangi̇ bi̇r şeki̇lde i̇lgi̇li̇ di̇ğer taleplerden kaynaklanan kusursuz sorumluluk veya başka türlü. Bazı eyaletler veya yargı bölgeleri, dolaylı veya arızi zararlar için sorumluluğun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediğinden, bu tür eyaletlerde veya yargı bölgelerinde, sorumluluğumuz yasaların izin verdiği azami ölçüde sınırlandırılacaktır.

 

BÖLÜM 14 - TAZMİNAT

 

Bizi ve ana şirketimizi, bağlı şirketlerimizi, iştiraklerimizi, ortaklarımızı, memurlarımızı, yöneticilerimizi, acentelerimizi, yüklenicilerimizi, lisans verenlerimizi, hizmet sağlayıcılarımızı, taşeronlarımızı, tedarikçilerimizi, stajyerlerimizi ve çalışanlarımızı, bu HÜKÜM VE KOŞULLAR veya referans olarak dahil ettikleri belgeleri ihlal etmeniz veya herhangi bir yasayı veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz nedeniyle herhangi bir üçüncü tarafça yapılan makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere herhangi bir iddia veya talebe karşı tazmin etmeyi, savunmayı ve zararsız tutmayı kabul edersiniz.

 

BÖLÜM 15 - BÖLÜNEBİLİRLİK

 

Bu HÜKÜM VE KOŞULLAR herhangi bir hükmünün hukuka aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olduğunun tespit edilmesi durumunda, söz konusu hüküm yine de yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde uygulanabilir olacak ve uygulanamayan kısım bu HÜKÜM VE KOŞULLAR ayrılmış sayılacaktır, bu tespit kalan diğer hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

 

BÖLÜM 16 - FESİH

 

Tarafların fesih tarihinden önce ortaya çıkan yükümlülükleri ve sorumlulukları, tüm amaçlar için bu sözleşmenin feshinden sonra da devam edecektir.

Bu HÜKÜM VE KOŞULLAR, siz veya bizim tarafımızdan feshedilmedikçe ve feshedilene kadar geçerlidir. Hizmetlerimizi artık kullanmak istemediğinizi bize bildirerek veya sitemizi kullanmayı bıraktığınızda bu HÜKÜM VE KOŞULLAR istediğiniz zaman feshedebilirsiniz.

Kendi kararımıza göre, bu HÜKÜM VE KOŞULLAR herhangi bir şartına veya hükmüne uymazsanız veya uymadığınızdan şüphelenirsek, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın feshedebiliriz ve fesih tarihine kadar ve fesih tarihi de dahil olmak üzere ödenmesi gereken tüm tutarlardan sorumlu olmaya devam edersiniz; ve/veya buna göre Hizmetlerimize (veya herhangi bir bölümüne) erişiminizi reddedebiliriz.

 

BÖLÜM 17 - SÖZLEŞMENİN TAMAMI

 

Bu HÜKÜM VE KOŞULLAR herhangi bir hakkını veya hükmünü kullanmamamız veya uygulamamamız, söz konusu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez.

Bu HÜKÜM VE KOŞULLAR ve bu sitede veya Hizmetle ilgili olarak tarafımızdan yayınlanan tüm politikalar veya işletim kuralları, sizinle aramızdaki tüm sözleşmeyi ve anlayışı oluşturur ve Hizmeti kullanımınızı yönetir ve sizinle aramızdaki sözlü veya yazılı önceki veya eşzamanlı anlaşmaların, iletişimlerin ve tekliflerin yerini alır (HÜKÜM VE KOŞULLAR önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).

Bu HÜKÜM VE KOŞULLAR yorumlanmasındaki herhangi bir belirsizlik, taslağı hazırlayan taraf aleyhine yorumlanmayacaktır.

 

BÖLÜM 18 - YÖNETİM HUKUKU

 

Bu HÜKÜM VE KOŞULLAR ve size Hizmet sağladığımız tüm ayrı anlaşmalar Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olacak ve Gaziantep Mahkemeleri yetkili olacaktır.

 

BÖLÜM 19 - HÜKÜM VE KOŞULLARDA DEĞİŞİKLİKLER

 

HÜKÜM VE KOŞULLAR'ın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, web sitemizde/uygulamamızda güncellemeler ve değişiklikler yayınlayarak bu HÜKÜM VE KOŞULLAR'ın herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya yerine yenisini koyma hakkımızı saklı tutarız. Değişiklikler için web sitemizi/uygulamamızı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu HÜKÜM VE KOŞULLAR herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitemizi/uygulamamızı veya Hizmeti kullanmaya veya bunlara erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Hüküm ve Koşullar

bottom of page