top of page

Nasıl bir çelik kasa satın almalıyım

Güvenliği yüksek olan bir eviniz veya işyeriniz olsa bile paranızı ve değerli eşyalarınızı korumanın yollarından birisi çelik kasadır.  Kaliteli bir ev ya da iş alarm cihazı, iyi bir caydırıcılıktır. Fakat alarm cihazı paranızı ve değerli eşyalarınızı korumaz. Bu nedenle güvenli ve kaliteli bir para kasası almalısınız.

En değerli eşyalarını saklamak için ucuz bir kasayı satın almayın. Çoğu zaman sahip olduğunuz en değerli ve önemli öğelerinizi satın aldığınız kasaya yerleştirirsiniz. Satın aldığınız kasanın kasaya koyduğunuz öğeler için uygun olduğundan emin olmalısınız.

Ucuz aldığınız bir çelik kasanın fiyatını zamanla unutursunuz. Fakat zaman içerisinde bir hırsızlık olayı ile karşılaşmanız durumunda, kasanız açılır ve değerli eşyalarınız çalınır. Ve işte o zaman kaliteli bir kasa almak gerektiğini kötü bir tecrübe ile öğrenirsiniz.

1- İhtiyacınızdan daha büyük bir kasa alınız. Zamanla müşterilerimizin kullandıkları kasanın kendilerine yetmediği ve değiştirmek istediklerini görmekteyiz.

2- Hırsızlığa ve darbelere karşı güvenli bir kasa alınız. ( En 1143-1 Sertifikalı bir ürün almanızı öneririz.)

3- Yangına Dayanıklı bir kasa alınız. ( Yangın sertifikası olan bir ürün satın almanızı öneririz.)

4- Belirli ve güvenilir firmalardan çelik kasa satın alınız.

5- Çelik kasayı satın aldığınız firma servis ağı varmı.? Servis hizmet ağı geniş olan bir firmadan çelik kasa satın alınız.

6- Elektronik şifreli kilitli bir kasa satın almanızı öneririz. Anahtar taşımaz kaybolmasından korkmazsınız.

Nasıl bir çelik kasa satın almalıyım
bottom of page