siparistakip@kiratli.com.tr | Sitemap |
 
Kalite Belgeleri 

Hakkımızda

FİRMAMIZIN KALİTE, ÇEVRE ve İSG POLİTİKASI

 • Teknolojik gelişmelere ve değişen müşteri şartlarına uygun üretim ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak

 • Sunduğumuz ürün hizmet kalitesi ile müşteri ve iş ortaklarımızın güvenini kazanmak.

 • İlgili tüm yasa ve yönetmeliklerle belirlenen standartları uygulayarak çevreye ve insana saygılı bir firma olmak

 • Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıkları değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşabilecek kirliliği önlemek.

 • Tüm faaliyetlerimizde Acil durum ve İş kazalarının oluşmaması için risk analizleri yapmak ve önleyici faaliyetler alarak azaltmaya çalışmak

 • Sistem ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve ekip olarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak

  ÇELİK KASADA İLK ve ÖNCÜ,

  Kıratlı Çelik Kasa,
  1943 yılında Gaziantep'te Ali Osman KIRATLI tarafından kurulmuştur. Türkiye'nin İlk, öncü ve en büyük çelik para kasaları üreticisidir.

  Kıratlı çelik Kasa,
  kuruluş yıllarından bugüne kadar geçen her dönemde müşterilerine güvenilir, kullanışlı ve en şık tasarımlara sahip ürünler sunmayı ilke edinmiş ve bunun için AR-GE çalışmalarına önem vererek ve müşterilerinin güvenini kazanmayı hedeflemiştir.

  Kıratlı Çelik Kasa,
  kusursuz müşteri memnuniyeti için çalışmalarına hız kesmeden devam ederek ürünlerini Uluslararası akredite kuruluşlarda test ettirerek tüm dünyada geçerli CE ve EN 1143-1 belgelerini çeşitli 0 ila 9 arasında tüm derecelerde almıştır.

  Kıratlı Çelik Kasa,
  müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına üretim, teknik servis ve yönetim sistemleriyle ilgili uluslararası platformda tanınan ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, TSE- HYB belge ve sertifikalarına sahiptir.

  Kıratlı Çelik Kasa,
  tarafından beğeninize sunulan ürünler geniş donanımlı laboratuar ortamlarında EN 1143-1 prosedürlerine göre test edilmiştir. Bu testler esnasında çelik kasalara farklı delici, kesici ve parçalayıcı aletler kullanılarak dışarıdan zorla girme deneyleri yapılır. Her parçalama deneyinin zaman uzunluğuna göre dereceler belirlenir ve bu doğrultuda derecelerin toplam değeri test edilen ürünün dayanıklılık derecesini oluşturur.

  Kıratlı Çelik Kasa,
  en son teknolojiyi yakından takip ederek ve teknolojik takımlar kullanarak ürettiği kaliteli ve güvenilir bir kasanın olmazsa olmazları arasında yer alan, yanmaya ve hırsızlık girişimlerine karşı yeterli donanıma sahip olması gerekliliğini çok iyi bilen KIRATLI, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre düşük veya yüksek güvenlik seviyelerinde, farklı kilit kombinasyonlarıyla, çeşitli ölçü ve özelliklerde ürünler üreterek bu ürünleri iç ve dış pazara sunmaktadır.

  Kıratlı Çelik Kasa,
  kasa kilit sistemleri üretimi de gerçekleştirmektedir. Çelik kasanın en önemli objesi olan ve çelik kasanın kalitesini oluşturan öğelerden birisi de şüphe yok ki kasa üzerinde kullanılan kilit sistemidir. 1/250.000 farklı anahtar kombinasyonu ile yüksek kalite standartlarında ve en yüksek teknolojiyi kullanarak kasa kilidi üretimi yapan KIRATLI kendi ürettiği kilitleri, müşterilerinin değerlerini hak ettikleri güvenlikte muhafaza edebilmeleri için kendi ürettiği kasalar üzerinde uygulamakta olduğu gibi bugün Türkiye’de ve Dünya’da bir çok çelik kasa üreticisi firma Kıratlı Çelik Kasa’nın üretmiş olduğu kilitleri kendi üretimlerindeki kasalarda kullanmaktadırlar.

  Kıratlı Çelik Kasa,
  anahtarlı kilit sistemlerinin yanı sıra çelik kasalar üzerinde son teknoloji Elektronik şifreli , Mekanik şifreli, Time Delay özellikli , Timer özellikli, Çok kullanıcılı Elektronik şifreli veya Parmak izi ile açılabilen şifreli kilitlerin uygulamasına da olanak sağlayan üretimleri sayesinde müşterilerine ekstra güvenlik olanakları sunmaktadır.

  Kıratlı Çelik Kasa ’nın
  üretim yeri Gaziantep' tedir. Ankara, İzmir, İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu yakasında satış mağazaları ve bölge depoları bulunmaktadır.

  Kıratlı Çelik Kasa,
  Teknik Servis ve Kasa çilingirliği konularında da hizmet vermektedir. Bugün bir çok banka ve zincir mağazanın teknik desteğini sağlayan firmamızın teknik servis konusunda Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep’ te 20 ye yakın sayıda eğitimli tecrübeli ve güvenilir personeller çalıştırmakta ve Türkiye'nin her yerine 24 saat içinde teknik servis hizmeti sunma başarısı ile satış sonrası hizmet kalitesi de rakiplerine karşı en üstünlük sağlamaktadır. Her marka ürüne teknik destek verebilen firmamız kasa çilingirliği ve teknik desteği konusunda da Türkiye’ nin en büyük kuruluşudur.

  İç pazarda Türkiye'nin en büyük 25 bankasının ve 30'a yakın zincir mağazacılık firmasının, kuyumcuların, inşaat firmalarının, otellerin Türkiye geneli tedarikçisi konumundadır. Firmamız ayrıca perakende sektöründe de pazarın en büyük firmasıdır.

  Dış pazarda her yıl birçok ülke’ de düzenlenen fuarlara katılan firmamız yaklaşık 20 yıldır 18 yakın ülkeye ihracat yapmakta ve çeşitli ülkelerdeki kasa üreticileri ile ortak çalışmalar yapmaktadır. Bazı ülkelere yarı mamul ürün ve kilit sistemleri göndererek o ülkelerdeki üretici firmalar ile ortak üretimler yapmaktadır. Kıratlı her yıl bir önceki yıla göre ihracatını artırmayı hedefleyerek, ihracat konusunda ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ilke edinmektedir.

  DEĞERLERİNİZ BİZİM İÇİN DE DEĞERLİDİR...

 • © Copyright Kiratli.com.tr 2007. All rights reserved. siparistakip@kiratli.com.tr | Sitemap | English